Sme obchod zaoberajúci sa výrobou a predajom moderných zlatých a strieborných šperkov. Ponúkame Vám extravagantné šperky, ale aj šperky na každodenné nosenie.

Vašou výhodou u nás je variabilita , ktorú ponúkame. Na šperku Vám vieme upraviť farebnosť materiálu, povrchovú úpravu, počet a veľkosť kamienkov, či už si vyberiete zirkóny alebo pravé brilianty. Na výrobu používame vlastnú puncovým úradom certifikovanú zliatinu 14 karátového, alebo 18 karátového zlata, ktoré je určené výhradne na výrobu šperkov.

Vďaka týmto vlastnostiam zlata a kvalitnej ručnej robote našimi zlatníkmi sú šperky excelentnej kvality a trvácne. Šperky je možné vidieť na našom webe alebo priamo v našej predajni v Martine.

Našim cieľom je uspokojiť široký okruh zákazníkov, ktorí hľadajú jednoduché šperky na každodenné nosenie, ale aj tých, ktorí sa zaujímajú o luxusné šperky na výnimočné príležitosti. Tento moderný spôsob nákupu Vám umožní bezpečne nakupovať kvalitné šperky priamo z pohodlia Vášho domova.

Dúfame, že v našom internetovom obchode ŠPERK KAREN nájdete ten najvhodnejší šperk pre Vás a Vašich blízkych. Ponúkame ručne vyrobené šperky zo zlata s jedinečným dizajnom.

Prečo naše sperky?

Šperk-karen úspešne spolupracuje so zlatníctvom ZACHAROVÁ, ktoré je na trhu viac ako 20 rokov. V súčastnosti táto spoločnosť patrí medzi najstarších výrobcov ručných šperkov na Slovensku.

Máme skúsených zlatníkov, ktorí sa venujú a roky zdokonaľujú v klasickej zlatníckej práci, t.j. (spájkovanie, osádzanie kamienkov, ručné opracovávanie šperkov, leštenie a podobne).
Ruky našich zlatníkov dodávajú šperku umeleckú hodnotu.

Kladieme dôraz na detaily, pretože detaily tvoria celok. Každý kúsok šperku je dokonale opracovaný, kamienky sú osadené kvalitnou ručnou prácou.

Najlepší pomer ceny a kvality. Doprajte si svoj vlastný vyrobený, kvalitný šperk za najlepšiu cenu.