AKO PREBIEHA VÝROBA NA ZÁKAZKU

Keď človek v tom, čo hľadá, nemá jasno, hľadanie je nesmierne ťažké. Zámer je najsilnejšou silou a dokáže veľmi silno vplývať na naše zmysly. Obzvlášť intenzívny je v našom svete šperkov, kde sa nemusíte uspokojiť iba s tým, čo už existuje. Vytvoriť originálny a jedinečný šperk na zákazku podľa vibrácií vašej fantázie či najtajnejších snov vyvolenej je našou silnou devízou. Ako sa však prehupnúť od predstavy k činu?

 
DEFINOVANIE PREDSTAVY VYSNÍVANÉHO ŠPERKU

Tým, že si všetky šperky vyrábame sami, dokážeme zhotoviť šperk podľa návrhu, fotky, vzorky, kombinovať korunku a šínu z rôznych prsteňov, vložiť/ubrať prírodné diamanty či iné drahé kamene. Do úvahy treba, pochopiteľne, brať i technickú stránku veci. Ak je niečo nepraktické, prípadne nereálne, vždy na to upozorníme a hľadáme optimálne kompromisy i alternatívy.

 
VLASTNÝ ŠPERK

V prípade, že máte vlastný nákres alebo fotografiu šperku, radi Vám ho zhotovíme po osobnej alebo emailovej konzultácii. Rovnako vieme vyrobiť zlatý šperk podľa Vašej predlohy z iného materiálu (striebro, oceľ, ..), Kontaktujte nás osobne na predajni alebo prostredníctvom kontaktného formulára, odpovieme do 24 hodín.

Vopred Vám vypočítame cenovú ponuku šperku s presnosťou + / –  20 %.

 

GRAVÍROVANIE

Urobíme z Vášho šperku originál podľa Vašich predstáv.

Gravírujeme:

  • texty

  • fotky

  • odtlačky prstov

  • logá

Pre viac informácií nás kontaktujte.

Prečo naše sperky?

Šperk-karen úspešne spolupracuje so zlatníctvom ZACHAROVÁ, ktoré je na trhu viac ako 20 rokov.

Máme skúsených zlatníkov, ktorí sa venujú a roky zdokonaľujú v klasickej zlatníckej práci, t.j. (spájkovanie, osádzanie kamienkov, ručné opracovávanie šperkov, leštenie a podobne).
Ruky našich zlatníkov dodávajú šperku umeleckú hodnotu.

Kladieme dôraz na detaily, pretože detaily tvoria celok. Každý kúsok šperku je dokonale opracovaný, kamienky sú osadené kvalitnou ručnou prácou.

Najlepší pomer ceny a kvality. Doprajte si svoj vlastný vyrobený, kvalitný šperk za najlepšiu cenu.